Pred poliklinikou na Klokočine už zaparkujete, zákaz vjazdu zrušili

Pribudlo 25 parkovacích miest pred budovou a 25 miest z boku v zadnej časti. Výjazd je na Hviezdoslavovu triedu

Pri poliklinike na Klokočine je parkovisko pre verejnosť, priamo k budove polikliniky sa však oficiálne autom dostať nedalo, pred vstupom bola osadená značka Zákaz vjazdu. Tak ako aj v iných prípadoch v Nitre, aj tu sa však zákaz bežne porušoval.

Situácia sa zmenila a dnes je už vjazd k poliklinike povolený. Pribudlo 25 parkovacích miest pred budovou a 25 miest z boku v zadnej časti. Výjazd je na Hviezdoslavovu triedu.

Zmena bola iniciovaná na základne žiadosti občanov v skupine Klokočina - problémy obyvateľov.

Je smutné, že táto zmena nastala až teraz po rokoch a aj to na základe aktivity obyvateľov mesta. Povrch parkoviska by si tiež zaslúžil rekonštrukciu.

Parkovisko pred poliklinikou na Klokočine Parkovisko pred poliklinikou na Klokočine Parkovisko pred poliklinikou na Klokočine Parkovisko pred poliklinikou na Klokočine Parkovisko pred poliklinikou na Klokočine Parkovisko pred poliklinikou na Klokočine Parkovisko pred poliklinikou na Klokočine Parkovisko pred poliklinikou na Klokočine Parkovisko pred poliklinikou na KlokočineZdroj: Nitralive.skKomentáre  

-3 # dlhy 2017-09-07 12:16
Nie je pravdou, že "Zmena bola iniciovaná na základne žiadosti občanov v skupine Klokočina - problémy obyvateľov."
Je pravdou, že to trvalo dlho, ale bola to normálna súčasť činnosti strediska mestských služieb.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+2 # Michal Šimonek 2017-09-07 12:25
Tomu teda neverím... prepáč.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+2 # Palo Obertáš 2017-09-07 16:34
Pán poslanec prebehnite článok dokonca v kópii som žiadosť na zrušenie zákazu vjazdu posielal aj poslancovi Hollému, takže súčinnosť bola niekde inde.

http://obertas.sk/tzv-salamova-metoda-na-msu-v-nitre-alebo-ked-sa-nechce-tak-sa-neda/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
0 # dlhy 2017-09-08 10:39
Zopakujem to, čo som tu už písal :
Cením si váš aktívny záujem o riešenie problémov.
Súčasne opakujem, že tento konkrétny problém bol riešeniý v rámci riadnej činnosti strediska mestských služieb v súčinnosti s VMČ. Tým však nijako nechcem poprieť vašu účinnú spoluprácu.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+1 # Palo Obertáš 2017-09-08 15:43
Pán poslanec ďakujem veď ani ja nechcem poprieť tú Vašu len povedzme si na rovinu niektorí ľudia by na MsÚ nemali čo hľadať a toto je na poslancoch vyvíjať tlak na primátora a na zastupiteľstve aj verejne poukázať, že rok dotyčný pracovník v súčinnosti s VMČ nebol schopný predložiť návrh, toto je ten hlavný problém nie v tom kto čo prvý a kedy predložil, ale to že sú na niektorých pozíciách ľudia čo tam nemajú čo hľadať, nemyslíte? Rok som sa doprosoval, vyvolával a osobne navštevoval pána na MsÚ z pozície občana neviem ako často sa VMČ v tomto angažovalo v zápisniciach z VMČ som to nenašiel. Ďakujem za pochopenie.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať

Pridať komentár

Bezpečnostný kód
Obnoviť