Hidepark - otvorenie letnej sezóny 2017

Prvý koncert sa na Hideparku uskutoční v piatok 26.mája o 19:30 hod.

Koncerty, workshopy, prednášky, filmy, divadlá, výtvarné umenie, festivaly. Na Hideparku bude v lete opäť živo.

Prvý koncert sa na Hideparku uskutoční v piatok 26.mája o 19:30 hod. Zahrájú miestne kapely Looma a Taxi, hosťom koncertu bude Tokpa Korlo z USA.

O týždeň nato sa uskutoční medzinárodný bubenícky festival Drumpoint, ktorého je Hidepark súčasťou, vcholom tejto sezóny bude festival Flaam 19.8. - prehliadka nezávislej slovenskej hudobnej scény.

Tešiť sa môžete aj na pásmo animovaných filmových večerov, ktoré bude počas augusta vždy každú stredu.

Počas leta je naplánovaných viac ako 30 akcií, každý si určite príde na svoje. Novinkou v tomto roku budú tanečné domy, kde sa návštevnici môžu naučiť folklórne tance pod vedením lektorov a živej kapely.

Hidepark je dobrovoľnícky projekt, organizátori nemajú výplatu a vytvárajú Hidepark vo voľnom čase. Na Slovensku ide o unikátny projekt kultúrneho centra takéhoto typu. Hidepark je financovaný samotnými návštevníkmi formou verejnej zbierky, Nitrianskym samosprávnym krajom a Nadáciou Orange, s ktorou nadviazal Hidepark strategické partnerstvo.

Ďalšie koncert a podujatia nájdete na www.hidepark.sk www.hidepark.sk alebo na FB

Hidepark máj 2017 Hidepark mapaZdroj: Hidepark Nitra, portál Nitralive.sk je mediálnym partnerom Hidepark NitraPridať komentár

Bezpečnostný kód
Obnoviť