Jaguar Land Rover zamestná v 2. vlne 850 ľudí, nábor aj v Mlynoch

Zamestnancov bude hľadať aj 2. februára v Mlynoch

Jaguar v Nitre doplní k aktuálne vytvoreným 1500 miestam ďalších 850 pracovných miest, a to najmä vo výrobných prevádzkach, ako napr. operátor, mechatronik, automechanik, autoelektrikár, inšpektor kvality, retušér, alebo údržbár.

Zamestnancom sľubuje odmeňovací balíček, ktorý zahŕňa základnú tarifnú mzdu, kompetenčný príplatok, mesačný bonus do 15%, 13-sty plat, sociálny program, kvalitný zaškoľovací proces a kontinuálne vzdelávanie, ako aj možnosti kariérneho postupu.

Nových zamestnancov chce spoločnosť hľadať pomocou kampane v rádiách, printoch, na internete a tiež na náborových podujatiach.

Podujatie v Mlynoch

Jedno z nich sa bude konať v sobotu 2. februára v čase od 11:00 do 14:00 hod. v OC Mlyny v Nitre. Jeho súčasťou bude Deň dievčat, ktorý JLR organizuje v spolupráci so Súkromnou strednou odbornou školou polytechnickou DSA Nitra.

Program: kariérne poradenstvo, ukážka práce s reálnym robotom FANUC, skladanie predmetov podľa vlastných návrhov na 3D tlačiarni či jazda so špeciálnym minivozidlom. Vystavené bude aj Land Rover Discovery, ktoré medzi prvými zišlo z našej výrobnej linky v septembri minulého roku.

Zámerom akcie je priblížiť štúdium technicky orientovaných odborov na SSOŠP DSA a sľubný kariérny potenciál v automobilovom priemysle nielen pre mužov, ale aj pre ženy, veď napr. v Jaguar Land Rover máme až 30% celkový podiel žien, zároveň aj podporiť prínos duálneho vzdelávania.

Mechatronik Mlyny 2. február 2019

Komentáre  

+25 # Shadow 2019-02-01 07:35
Zaujal ma ten obrázok. Pôsobí ako keby bol inšpirovaný z časov minulých. V konečnom dôsledku si dievča v šatni aj tak vymení šatôčky za monterky a z kráľovne techniky bude montážnička káblových zväzkov za 600 v čistom.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+26 # jaro 2019-02-01 12:10
Ten momentálny záujem o ženy ako pracovníčky v automobilke spočíva len v tom, že sú ochotné robiť za nižšie platy ako muži, keby nebola zakázaná detská práca, tak by zamestnali aj tie!!!.......Ho ld sme pre nich len kolónia lacnej pracovnej sily,daňových úľav a investičných stimulov z peňazí daňových poplatníkov :oops:
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+8 # Jano Levice 2019-02-02 16:25
A naco hladaju ved teraz prepustali. Neista pracovna doba. To mnozstvo ludi sa s prepacenim uz ani teraz co su zamestnanci nema kde poriadne najest. Nejaka kariera ved tam ani sami nevedia co chcu tak nato clovek moze uplne zabudnut. Plat tak to je uplna skoda reci. Dopadne to tak ze Slovaci vsetci zaplatia pracu zahranicnym bo nasim sa to neoplati za tie drobne. Jedine absolventi alebo dochodcovia mozno mozu mat zaujem. Velka hanba aktualne co je realita.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať

Pridať komentár

Bezpečnostný kód
Obnoviť