Slížovica sa nezadržateľne blíži a už v nedeľu, 28. augusta 2022, sa v Nitre na Agrokomplexe stretnú priatelia dobrej hudby, jedla a zábavy! Príďte osláviť s Horkýže Slíže ich 30. narodeniny na ich vlastný festival! Vstupenky sa rýchlo míňajú, veľa ich už neostáva, preto si ich kúpu nenechávajte na poslednú chvíľu. Nájdete ich exkluzívne cez listocheck.sk: https://listocheck.sk/detail/slizovica-2022

Po dvoch presunutých ročníkoch kvôli pandémii je Slížovica opäť v hre. Zagratulovať Horkýže Slíže prídu ich kamaráti z kapiel a na festivale zahrajú Kabát, Zebrahead, Slobodná Európa, Alkehol, Zoči voči, Polemic, The Crownies, či NoControl. Nebude chýbať ani stálica festivalu, dychová sekcia Lapášanka a nitrianska hudobná scéna - Dr. Zetor, Try, Trafika, Ranná nevoľnosť, Hovädá.sk. Novinkou je detský doobedný program, kde na malom stagei vystúpia Paci Pac a Maliny Jam. Akú špecialitu si pre nás pripraví tento rok Marcel Ihnačák, to sa necháme prekvapiť, pomôcť s varením mu prídu aj chalani zo Slížov. V areáli bude relax zóna z tuli vakov, atrakcie pre deti a dospelých, Rocková škola, či široký výber gastro stánkov. Vstup do areálu začína o 9:45, koniec akcie je o 01:00. “Na tento ročník sa veľmi tešíme, po dvoch rokoch konečne vo veľkom vystúpime doma, v našej Nitre. Tešíme sa, aký hudobný program sa nám podarilo dať dokopy. Fanúšikom na Slížovici odohráme až dve pesničky, ktoré sú titulnými skladbami filmov. Ty vieš, že sa chovám tak, jak sa chovám je k filmu Indián a exkluzívne v premiére zaznie Tvojho brata brat má brata k filmu Vitaj doma, brate, v ktorej si s nami zahosťuje Jimi Cimbala. Určite budú aj nejaké ohne a s našimi kamarátmi sa stretneme na autogramiáde pri hlavnom stagei. Sledujte náš facebook, časový harmonogram, aby vám nič neušlo.” dodáva informácie o festivale gitarista, Juraj Doktor Štefánik.

Lístky si môžete zakúpiť po 20 € v predpredajovej cene cez listocheck.sk. Na mieste bude cena vstupenky 25 € (ak sa nevypredá online).
Facebook stránka: https://www.facebook.com/slizovica
Facebook udalosť: https://fb.me/e/1MQItQl2c

Slížovica