Autosalón Nitra 2007 – salón so znamienkom kvality prichádza po Frankfurtskom autosalóne


Medzinárodný Autosalón v Nitre je každoročnou najkomplexnejšou prehliadkou slovenskej automobilovej scény, zahŕňajúcou nielen ponuku osobných a nákladných automobilov, ale aj autopríslušenstva, garážovej techniky a služieb. Pätnásty ročník sa uskutoční v dňoch 28. septembra až 3. októbra 2007.

Ide opäť o najväčšiu automobilovú šou na Slovensku s mimoriadnym záujmom zo strany vystavovateľov, ktorí obsadili všetky pavilóny i otvorené výstavné plochy.

Vystavuje 266 vystavujúcich firiem z krajín Belgicko, Česko, Dánsko, Fínsko, Francúzsko, Holandsko, Japonsko, Kórea, Litva, Maďarsko, Nemecko, Poľsko, Rakúsko, Rumunsko, Rusko, Španielsko, Švajčiarsko, Švédsko, Taliansko, USA, Veľká Británia a Slovensko, ktoré obsadzujú výstavnú plochu 40 880 m2.

Rok 2007 je pre vystavovateľov a návštevníkov výnimočný aj tým, že sa uskutoční tesne po prestížnom Frankfurtskom autosalóne, čo je zárukou množstva automobilových noviniek a prekvapení.

Dovozcovia osobných a nákladných automobilov pripravili pre návštevníkov 39 noviniek, 2 európske výstavné premiéry, množstvo slovenských premiér a slovenských výstavných premiér, zoznam je uvedený v prílohe.

Svojimi modelmi budú lákať do expozícií značky Alfa Romeo, Audi, BMW, Citroen, Dacia, Fiat, Ford, Hummer, Hyundai, Chevrolet, Chrysler, Kia, Lada, Land Rover, Mercedes Benz, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Smart, Suzuki, Škoda a Volkswagen.

Súčasťou Autosalónu Nitra bude i bohatý sprievodný program a to nielen pre odbornú, ale aj širokú laickú verejnosť, ktorý je uvedený v prílohe. Spoluorganizátormi výstavy sú Združenie automobilového priemyslu SR a iné slovenské profesné a záujmové organizácie.

Všetky vstupenky sú žrebovateľné. Hlavnou výhrou je osobný automobil KIA Cee´d. Návštevníci budú mať možnosť vyhrať i navigačný systém od firmy Infocar, nezávislé kúrenie od firmy Webasto, poukážku na nákup pneumatík a produkty od firmy Castrol.

Po druhýkrát budeme na Autosalóne Nitra organizovať denné žrebovanie. To znamená pre návštevníka možnosť každý deň hrať o ďalšie hodnotné ceny: prenosný navigačný systém VDO Dayton, RDS tuner s CD / MP3 prehrávačom VDO Dayton a tuningové modely Maisto.

Viacej info na www.agrokomplex.sk