Už od piatku 21.6.2024 do nedele 23.6.2024 by sme vás radi privítali na piatom ročníku Nitránskeho Street Food Festu. Tento projekt, ktorý v roku 2018 ako prvý v Nitre odštartoval éru street food festivalu spojeného s tanečnou muzikou sa po roku sa opäť vracia v plnej paráde na námestie. Mimo zaujímavých predajcov kvalitného street foodu (pouličného jedla) u ktorých budete môcť ochutnať rôzne špeciality svetovej aj domácej kuchyne na vás čaká ľadovo zachladená Tullamore Dew Honey, či orosené pivá Bradáč a Lagunitas. Opäť sa o zábavu na námestí postarajú známi dídžeji, ktorí pre vás pripravia skvelú párty každý deň od 16:00 hod. Keďže vás denne počas podujatia čaká diskotéka na námestí, tak v piatok to odpáli Dj Andee a Dj Milan Lieskovský sobota bude plná house music v podaní Dj EKG a Dj Jay Jay.

Nedeľa pre zmenu bude patriť deťom a detskej diskotéke s Dj Jay Jay a k tomu nafukovacie atrakcie pre deti. Všetky 3 dni moderuje Peter Obert.

PROGRAM

21.6.2024

Dj Andee
Dj Milan Lieskovský
od 16,00 hod. do 22,00 hod.

22.6.2024

DJ Jay Jay (house music) - od 16,00 hod. do 20,00 hod.
DJ EKG (house music) - od 20,00 hod. do 22,00 hod.

23.6.2024

Minidisco s DJ Jay Jay a Peter Obert - od 16,00 hod. do 18,00 hod.
Tanečná skupina Dance Time - od 18,00 hod. do 18,10 hod.

Ako hovorí organizátor podujatia Pavol Obertáš, "Myšlienkou tohto už tradičného podujatia je opäť po roku priniesť do Nitry niečo zaujímavé, čo spojí ľudí všetkých vekových kategórií, oživí námestie s pešou zónou a vieme, že kombinácia fantastického jedla z celého sveta a disco hudby pre všetky generácie v podaní známych nitrianskych DJov týmto spojivom je. Už v predchádzajúcich ročníkoch ste nám dokázali, že Nitra sa vie a chce baviť tak sme tu opäť. Verím, že, nás opäť prekvapíte vysokou návštevnosťou a my organizátori sa vám za to odmeníme perfektnou akciou, robíme to pre vás, robíme to pre Nitru."

Už v minulých rokoch ste dokázali nemožné naplniť celé naše námestie a zabaviť sa na tanečnú hudbu.
Je na nás všetkých, či ukážeme celému Slovensku, že sa vieme super zabaviť a naša akcia bude opäť TOP PODUJATIE tak ako to bolo aj po iné roky.
Poďakovanie samozrejme patrí všetkým partnerom tohto podujatia značke Tullamore Dew Honey ako hlavnému partnerovi podujatia, značke pivo Bradáč a Lagunitas ako reklamnému partnerovi podujatia a Nitralive.sk za medializáciu. Toto podujatie podporilo aj mesto Nitra.

Nitránsky Street Food Fest 2024